Praca 2026-06-22 • 5 min Czy w podaniu o podwyżkę pisać kwotę? Krótka odpowiedź: w podaniu o podwyżkę warto pisać kwotę lub widełki, bo ułatwia to decyzję, porządkuje negocjacje i pokazuje, że…