Praca 2026-06-22 • 5 min Czy w podaniu o podwyżkę pisać kwotę? Krótka odpowiedź: w podaniu o podwyżkę warto pisać kwotę lub widełki, bo ułatwia to decyzję, porządkuje negocjacje i pokazuje, że…
Praca 2026-06-19 • 6 min Jak napisać pismo o podwyżkę w pracy żeby zwiększyć swoje szanse? Aby zwiększyć swoje szanse, przygotuj pismo o podwyżkę w formie oficjalnego wniosku, jasno wskaż cel, oprzyj uzasadnienie na 2–4 mierzalnych…