podwyżka

Czy w podaniu o podwyżkę pisać kwotę? Praca
2026-06-22 5 min

Czy w podaniu o podwyżkę pisać kwotę?

Krótka odpowiedź: w podaniu o podwyżkę warto pisać kwotę lub widełki, bo ułatwia to decyzję, porządkuje negocjacje i pokazuje, że…